
На столичних Русанівських садах триває будівництво підземки на Троєщину
У Києві на лівому березі тривають роботи з будівництва лінії метрополітену на Троєщину. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Facebook-сторінку Анатолія Бєлухи, який опублікував світлини з будівництва.

Будівельники продовжують роботи з облаштування тунелів майбутньої гілки метрополітену на Троєщину, яка розташована на Русанівських садах.

На сьогодні на Русанівських садах триває будівництво огороджуючих конструкцій метрополітену та влаштування насипу.

Також місто проводить роботи зі спорудження станції метрополітену “Райдужна” на території Русанівських садів.
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




