• 28.06.2026 20:09

На ніжинському залізничному вокзалі відкрито Центр вакцинації

Ср, 20 Жовтня в 23:21

Імунізація безпечною та ефективною вакциною проти COVID-19 є найважливішим компонентом стратегії Уряду України у подоланні гострої фази пандемії COVID-19. Відкрито ще одного Центру вакцинації на залізничному вокзалі❗повідомляє Ніжинська міська рада Відкриття Центру вакцинації – пов’язано з доцільністю імунізації в осередках масової міграції населення.   Завдання Центру вакцинації :

  • зменшити тягар смертей і хвороб від пандемії COVID-19;
  • зменшити соціально-економічні потрясіння шляхом стримування передавання вірусу,
  • скорочення кількості важких випадків захворювання і смерті або комбінації цих стратегій;
  • забезпечити безперервність життєво важливих послуг, включно з послугами охорони здоров’я

За повідомленням Ніжинська Міськлікарня – станом на 8.00 год. 20.10.2021р. в лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 112 пацієнтів з підтвердженим лабораторно COVID-19 та 29 пацієнтів з пневмонією.  

MyNizhyn

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *