
У київському парку «Перемога» з місцевої водойми врятували маленьку дівчинку.
Дитина впала у воду і ледь не потонула.
Дівчинка, за словами свідків, була одягнена не зовсім за погодою і до того ж була без нагляду дорослих.
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




