• 30.11.2021 06:10

Ніжин проти збільшення вартості за розподіл газу

Вт, 26 Жовтня в 0:49

Знову, вкотре піднімається питання про збільшення вартості за розподіл газу. У Чернігові відбулися громадські слухання, щодо підвищення тарифу по всій Чернігівській області.

Як результат – сьогодні, 25 жовтня біля міськгазу мітингували, де обурені споживачі також підняли і це питання і одним із основних протестів від населення було те, що  людей непокоїть  збільшення вартості за розподіл газу на “кругленьку” суму, тим паче, що немає об’єктивних підстав для його підняття. Незважаючи на те, що влада обіцяє тримати фіксовані тарифи на газ до кінця опалювального сезону, сумарна вартість газу незабаром набагато зросте. Українцям піднімуть другу її складову — тарифи на розподіл газу. Ці тарифи облгази мають намір підняти вже з нового року.

Слід зазначити, що в Житомирі також пройшла акція протесту проти підняття тарифів, де учасники протесту проти підвищення ціни на газ виламали двері й увірвалися в будівлю АТ “Житомиргаз”.

А як же бути людям?… Чим платити і так досить високі тарифи за комунальні послуги?

У Ніжині планують підняти питання на сесії Ніжинської міської ради, щодо повернення  депутатами газової мережі у власність міста Ніжина задля того, аби у майбутньому не виникало спірних питань.

Фото з мережі

Нежатин

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

В Ніжині вандали пошкодили огорожу спортивного майданчику
Хворих на коронавірус у Ніжині стає менше
У Ніжині створять святкові новорічні фотозони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *