• 28.11.2021 05:30

Обмеження подіяли: Майже на 50% за тиждень записалися на щеплення у Києві

Пт, 29 Жовтня в 13:15

Вакцинальна кампанія в Україні набирає обертів, останнім часом фіксують рекордну кількість щеплень. Лише за 21 – 28 жовтня кількість записів на вакцинацію в Києві зросла на 47% в порівнянні з попереднім тижнем.

Джерело:24 канал

Актуальні цифри

За цей час зробили 67 717 записи. Ще тижнем раніше – 36 349 онлайн-записів.

  • Загалом за 21 – 28 жовтня на вакцинацію онлайн в середньому записувалось 9,6 тисячі киян у день.
  • Водночас тижнем раніше (13 – 20 жовтня) було всього 5 200 онлайн-записів за день.

Найпопулярніші центри вакцинації у столиці

Найактивніше містяни записуються до Міжнародного виставкового центру на станції метро Лівобережна. Також несподівано популярними точками вакцинації стали магазини мережі “Епіцентр”. До 6 магазинів, в яких проводиться щеплення, щодня записується понад 1 000 людей.

З торговельно-розважальних центрів столиці, першість утримує ТРЦ Ocean Plaza – туди створюється до 400 онлайн-заявок на день.Цікаво! Найбільш активно містяни записуються на щеплення до масових центрів вакцинації на вихідних – в суботу та неділю кількість онлайн записів на вакцинацію зростає в середньому на 20%.

Скільки щеплень проводять у медзакладах

Кияни активно записуються не тільки до центрів масової вакцинації – наразі їх 89 – але й до кабінетів щеплення у медичних закладах. Найбільш активно – до поліклінік Дарницького району – приблизно 2 000 онлайн-записів в день.

Не відстають й поліклініки Святошинського, Оболонського та Печерського районів – там реєструється понад 1 000 заявок в день.

Де отримати щеплення

Сьогодні в Києві отримати безкоштовне щеплення можна у 336 кабінетах щеплень, зокрема в одному з 31 центрів масової вакцинації – у Міжнародному виставковому центрі, у торговельно-розважальних центрах, у ЦНАПах, а також у гіпермаркетах мережі “Епіцентр”.

Отримати безплатне щеплення можна в будь-який день тижня, зокрема і у вихідні. Вакцинують препаратами CoronaVac, Pfizer або Astrazeneca.

Як записатися на щеплення онлайн?

Щоб записатися на щеплення проти COVID-19, потрібно обрати зручний пункт вакцинації, вільну дату та час на сайті helsi.me. Підтвердження запису можна побачити в особистому кабінеті в додатку Helsi. Його потрібно показати при вході разом з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Дані про проведену вакцинацію також відображаються у безкоштовному застосунку.

Helsi.me: що це

  • Helsi.me – це сервіс запису на медичні послуги та безпечного зберігання медичних даних. Пацієнтам можна швидко і зручно записуватися на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію та замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі охорони здоров’я та впорядкувати роботу клініки.
  • Через сайт та застосунок Helsi.me щомісячно записуються на прийом понад 3,7 мільйона пацієнтів.
  • Через сервіс на щеплення від COVID-19 записались понад 1 мільйон 200 тисяч користувачів.
  • Системою користуються понад 1 400 закладів охорони здоров’я та 49 000 лікарів по всій Україні.

Як вибрати сімейного лікаря, що робити, якщо немає даних про вакцинацію в Helsi, та як діяти тим, у кого немає доступу до інтернету – читайте в інтерв’ю 24 каналу із СEO медичного сервісу Євгеном Донцем.

Автор:

Аліна Оліховська

Аліна Оліховська

Схожі записи

У Києві будується сучасний Центр захисту тварин
Замість будівництва метро у Києві підрядник провернув кошти через депозит
У столиці прооперували чоловіка з кам’яним серцем – перша в Україні унікальна операція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *