• 30.11.2021 06:19

Ніжинський журналіст взяв участь у школі стратегічних комунікацій та антифейку

Пн, 1 Листопада в 15:16

30 жовтня 2021 року у Києві працювала Школа стратегічних комунікацій та антифейку. Захід відбувався за сприянням інтернет-видання «Детектор медіа», «Інтерньюз-Україна» та Незалежної медійної ради. До навчання запрошувались журналісти з усіх регіонів країни. Журналіст нашого видання Євген Ткаченко мав честь бути присутнім на заняттях школи.

Журналістів навчали протидіяти інформаційним маніпуляціям, агресивній дезінформації та фейковим новинам. Тренери розповідали як не потрапити у пастку, працюючи з великими масивами новин, правильно і швидко верифіковувати інформацію з відкритих джерел, ідентифіковувати вірусні кампанії ботоферм та тролів. Школа стратегічних комунікацій та антифейку ставила за мету сприяти розвитку в Україні якісної журналістики, впровадженню медіаінновацій, обміну досвідом між журналістами на національному та регіональному рівнях. Організатором заходу – фундація “Суспільність”.

Тренерами школи були українські журналісти та експерти, фахівці, які допомогли учасникам навчитися приймати правильні редакторські рішення під час щоденної журналістської роботи.

Консультант з цифрових технологій, експерт ГО “Інтерньюз-Україна” Віталій Мороз розповів про роботу журналіста, цифрову безпеку та соціальні мережі.

Політичний оглядач, журналіст, ведучий радіо НВ Дмитро Тузов говорив про те, як журналісту у своїй щоденній роботі протистояти фейкам і вміти їх вирізняти.

Журналіст Денис Губашов повідомив як не потрапити у пастку, працюючи з великими масивами інформації.

Керівник Української служби “Голосу Америки”(1987-2015 рр.) Адріян Кармазин поділився міжнародним редакторським досвідом, з приводу того, які є фільтри проти дезінформації.

Ми взяли коментар у Євгена Ткаченка:

“Я радий, що пройшов конкурсний відбір у школу. На тренінгу зустрів старих знайомих та познайомився з журналістами з інших регіонів. Щодо змісту, то все цікаво та пізнавально. Адже, коли вмикаємо телебачення ми навіть і не підозрюємо скільки йде глядачу маніпуляцій та фейку, особливо з боку політиків. Що саме цікаво, це йде від відомих людей з каналів з великим охватом. Це круто, що ми створюємо чистий, екологічний, інформаційний простір для наших читачів.”

Артем Степанов

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

В Ніжині вандали пошкодили огорожу спортивного майданчику
Хворих на коронавірус у Ніжині стає менше
У Ніжині створять святкові новорічні фотозони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *