• 28.11.2021 01:15

Працівники Ніжинського КП МСП “Варта” отримали нові повноваження

Пт, 12 Листопада в 1:55

Посадові особи комунального підприємства “Муніципальна служба правопорядку Варта” отримали повноваження на складання адмінпротоколів. Таке право підтримали члени виконкому ніжинської міської ради своїм рішенням. Згідно зі статутом підприємства посадові особи варти складають адмінпротоколи відповідно до визначених статей кодексу України про адміністративні правопорушення.

“Основні з них це благоустрій населених пунктів, порушення за утримання домашніх тварин, стихійна торгівля, торгівля з рук, торгівля у невідведених місцях, порушення торгівлі алкоголем та тютюновими виробами, правопорушення за куріння у невідведених місцях. Це ряд статей, які передбачені кодексом України про адміністративні правопорушення”,- зазначає директор Муніципальної варти Лаврінець Вадим.

“Це важливе питання в наведенні порядку в місті Ніжині. Порядку в сфері благоустрою, в сфері протидії вандалізму, в тому числі і розпиття спиртних напоїв, і в сфері паркування. Нажаль, в Ніжині ще немає культури паркування. І тому спільними зусиллями, спільно з нашою муніципальною вартою , активістами та свідомими ніжинцями ми маємо нарешті навести порядок в нашому місті. “, – говорить міський голова Ніжина Олександр Кодола.

Більше у відео:

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

ДТП у Ніжині: винуватець утік з місця події
На даху магазину на Ніжинщині зимуватиме лелека
Представили кліп в якому знімався автомобіль ніжинця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *