• 28.11.2021 05:03

В Ніжинській лікарні осучаснили терапевтичне відділення. Фото

Сб, 13 Листопада в 4:55

Ця новина шириться соціальними мережами і з’явилася відразу в декількох чиновників та політиків. Тому ми вирішили деталізувати цю новину.

“Ремонт терапевтичного відділення, придбання меблів та обладнання здійснювалися за кошти місцевого бюджету та самої лікарні, завдяки допомозі депутатів Чернігівської обласної ради Ірини Грозенко та Наталії Копиці, а також приватних підприємців та жителів Ніжина.

У відділенні — 12 палат з сучасним ремонтом та новими меблями. Харчоблок забезпечений новим посудом, відремонтована душова кімната, санвузли.

У приміщеннях чисто, охайно, а медперсонал дотримується усіх санітарних вимог.”,- пише ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Ми поспілкувались з заступником міського голови Іриною Грозенко:

“Кошти на ремонт терапевтичного відділення ми виділяли з місцевого бюджету,лікарня виділяла кошти,зароблені в НСЗУ. Для облаштування теж коштів було мало,я як депутат облради виділила кошти в сумі 45 тис з депутатських коштів. За них купили меблі в столову. Робити людям приємне – завжди в радість! За депутатські кошти, що виділила,як депутат обласної ради, для терапевтичного відділення міської лікарні придбано меблі, жалюзі та рецепшин… Закликаю депутатів різних рівнів долучитись до цієї благодійної акції та покращити разом стан наших медичних закладів”.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Євген Ткаченко

Схожі записи

В Ніжині розшукують свідків ДТП. Відео
Їхав у причепі саморобного трактора: на Ніжинщині загинув чоловік
ДТП у Ніжині: винуватець утік з місця події

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *