• 09.06.2026 12:05

Ніжинські фонтани “пішли” на зимові канікули

Сб, 27 Листопада в 0:51

Роботи по консервуванню на зимовий період фонтану, що на площі Франка завершилися. Сьогодні, 26 листопада, монтувалося накриття.

Розпочали підготовку фонтанів до зими у Ніжині ще 9 листопада. Працівники КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» у  сквері Лисянського на пішохідному фонтані поставили заглушки, зробили всі необхідні роботи з консервації і останній штрих – прикрили колонки від снігів і завірюх.

На площі Франка  теж фонтан законсервували. Всі конструктивні елементи великого фонтану демонтовані і будуть зберігатися на складі КП «НУВКГ» аж до весни.

Вже третій рік працівники водоканалу займаються консервацією і розконсервуванням фонтанів.

фото зі сторінки Oleksandr Kodola 

MyNizhyn

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *