• 10.06.2026 10:40

Чиновник із ДСНС в Чернігівській області на полюванні підстрелив патрульного

Вт, 30 Листопада в 11:05

Правоохоронець від поранення помер в лікарні.

У селі Травневе в Чернігівській області стався нещасний випадок на полюванні – один із мисливців підстрелив товариша.

Як повідомляє обласна поліція, постраждалим був 37-річний поліцейський Чернігівського районного управління поліції. Чоловік помер 29 листопада у лікарні.

Силовики кажуть, що сам інцидент стався 28 листопада опівдні під час полюваннях в угіддях Чернігівського району, куди поїхав патрульний з трьома товаришами.

За попередньою інформацією, під час полювання 39-річний мисливець здійснив постріл з рушниці в бік тварини та випадково влучив у поліцейського. Державне бюро розслідувань з’ясовує обставини події у рамках провадження за статтею 119 Кримінального кодексу (вбивство через необережність), що карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, – йдеться у повідомленні.

У Генпрокуратурі кажуть, що роковий постріл здійснив начальник одного з районних управлінь ДСНС в Чернігівській області.

Він, “не переконавшись в безпечності пострілів”, з мисливської рушниці поранив в голову співробітника патрульної поліції, з яким вони разом були на полюванні.

Хід розслідування справи – на контролі в обласної прокуратури.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці
«Там були певні недоліки»: помічник начальника Чернігівського ТЦК купив JEEP у 8 разів дешевше ринкової вартості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *