• 21.01.2022 14:35

Зі сміття робитимуть розвиваючу гру. У Чернігові – нова екологічна ініціатива

Пн, 6 Грудня в 2:17

У чернігівських садочках діти збирають пластик та вчаться роздільному збору відходів. А у результаті стануть співавторами нової гри.

Відтепер, про те, що пластикові відходи – це не просто сміття, а фантастичний матеріал для створення безлічі нових корисних речей, у Чернігові знають чи не з пелюшок, кажуть у громадській організації Еко Місто.

З цього літа, 45 дитячих садочків взяли участь у проєкті «Мобільна майстерня Plastic Fantastic». Разом з батьками та вихователями вони долучилися до спільного збору пластикових кришечок, аби власним прикладом довести, що простими діями, кожен може допомогти збереженню природи, а також її ресурсів.

Для збору цих кришечок в кожному садочку, який бере участь у проєкті від Еко Місто Чернігів, поставили яскраві пластикові бокси. Усі садочки були забезпечені інструкціями щодо збору пластику у вигляді постерів-ілюстрацій. Вихователі отримали примірники методичних посібників щодо екологічного виховання дітей дошкільного віку та пройшли навчання в рамках проєкту.

Найцікавіша частина ініціативи розпочалас вже після того, як садочки зібрали певну кількість пластикових кришечок. За допомогою вантажного електровелосипеда зібрану сировину привезли до майстерні «Plastic Fantastic» на вулиці Белова.

Там на неї чекає переробка та перетворення на комплекти розвиваючої гри для дітей «Нумікон». З нею малюкам буде легше і цікавіше вчитися рахувати. Вже зовсім скоро кожен садочок-учасник отримає свій комплект «Нумікон» та виробів з переробленого пластику.

Такі наочні приклади дуже добре демонструватимуть і дітям, і їх батькам, скільки всього ще цікавого можна зробити із пластикових відходів за умови їх відповідального використання та переробки, переконані у Еко Місто Чернігів.

0462

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

У народні депутати від Чернігівщини балотуватиметься Олександр Усік
«Це говорить про рівень тих, хто пише»: Атрошенко про скандал із фірмовою курточкою
Чернігівщина: найповажніші молодята 2021 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *