• 14.06.2026 22:02

На чемпіонаті в Києві ніжинські легкоатлети зайняли призові місця

Вт, 14 Грудня в 23:22

Легка атлетика – один з основних та найбільш масових видів спорту. 9 та 10 грудня 2021 року «Чемпіонат м. Київ з легкої атлетики» представляла команда Ніжинської КДЮСШ.

Під час зимового сезону змагання проводяться у закритому приміщенні, у манежі. У чемпіонаті взяли участь шість областей України.

Повідомляє: Комплексна дитячо – юнацька спортивна школи м. Ніжин

Змагалися юнаки та дівчата 2004-2005 року народження. Щиро вітаємо наших спортсменів Пархоменка Владислава, Кулинка Євгена, Парубець Максима, Сахно Володимира із зайнятими призовими місцями. Вони вкотре довели свою майстерність! Бажаємо не зупинятися на досягнутому! А підкорювати нові цілі та вершини! Де єднання, там і перемога.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

МайНіжин

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *