• 17.01.2022 17:54

Ніжин комунальний: власника сміття на вул. Шевченка «видали» чек і серветки

Ср, 15 Грудня в 0:04

«Знайдено власника сміття на зупинці Т. Шевченка», — написав в соцмережі заступник начальника Ніжинського комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Андрій Гомоляко, чим надав черговий інформаційний привід для журналіста «УН». В якості доказу Андрій Олексійович виклав кілька світлин.

Журналіст «УН» попросила прокоментувати даний допис: хто? Де? Коли?

«Днями їхав у справах вулицею Шевченка. Дивлюся: переповнена урна і поруч з нею – купа сміття. Виглядає негарно. Таке враження, що комунальники давно тут не прибирали. Але це ж не так! Попросив чергового прибиральника обережно подивитися, чи раптом не залишили власники сміття якогось чеку чи платіжки, як це часто буває. І от – «подаруночок»: знайшли одноразовий посуд, чек та вологі серветки, на яких вказано заклад. Сміття прибрали, а я вирішив поспілкуватися з власником закладу. Він уважно вислухав, пояснив, що сміття вони викидають на пункт ТПВ на Синяківській, а от як сталося, що побутові рештки опинилися на зупинці Шевченка, він з’ясує і винного покарає», — пояснив А. Гомоляко.

Розійшлися власник харчового закладу та представник комунальної служби мирно, потиснувши один одному руки. Конфлікту вдалося уникнути.

На всяк випадок А. Гомоляко попросив і Муніципальну варту провести роз’яснювальну бесіду з власником даного закладу.

Зі слів Андрія Олексійовича, подібні випадки не поодинокі. Наприклад, на цій вулиці розташовано чимало торговельних точок, і деякі з них також раніше залишали сміття де заманеться. Згодом порозумілися: КП «ВУКГ» уклало з підприємцями договори, і їхнє сміття зникло з вулиць міста.

Але, на жаль, не всі власники торгових точок та харчових закладів Ніжина прагнуть порозуміння. Деякі вперто не чують іншу сторону. Або не хочуть чути. Тому доводиться вживати певних заходів.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото А. Гомоляки

Уездн

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Творчих Ніжинців запрошують прийняти участь у концерті
Ніжинські боксери СК “Легіонер” привезли перемоги
Де ніжинці зможуть скупатися на Водохреща

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *