• 17.01.2022 18:49

Міський голова Ніжина не вміє реагувати на критику?

Пт, 17 Грудня в 1:42

В ефірі радіоканалу “Чернігівська хвиля” Ніжинський міський голова Олександр Кодола розповідав, як працював протягом року. На початку ефіру запитання поставила громадська активістка Лариса Жукова:

“Перше, що мер обіцяв – це створення робочих місць в Ніжині. Жодного робочого місця не було створено. Друге, залучення інвестицій, інвестиції до Ніжина так і не дійшли. Проблема безпритульних тварин не вирішується. Відновлення історичної частини, так званої реконструкції Гоголівської, яка не відновилася, а знищилася. Бруківку, яку вони дістали розпродається на олх по вартості 300 грн/шт. Аудит не був проведений, а була проведена перевірка КРУ в лютому місяці. І саме перевіркою КРУ було виявлено, що саме реконструкція лікарні по програмі великого будівництва на якій було вкрадено 4 200 000 грн. Була порушена кримінальна справа. Я б хотіла, щоб він прокоментував: Чому до цього часу приймальне відділення не введене в експлуатацію? Чому там потріскалися стіни? Чому в місті не розвивається інфраструктура, і коли це все закінчиться?”

На що Олександр Михайлович коротко відповів:

“Я не знаю чи варто коментувати думку цієї людини. Оскільки в Ніжині всі знають, що це за повідомленням центральних телеканалів, так званий “чорний” ріелтор. За нею ряд кримінальних справ. І це загальновідомий факт, і тому я би не називав цю особу громадською активісткою. Половина з того, що вона сказала, це абсолютна брехня. Навіть, не буду витрачати час на коментар, але деякі позицій з тих, які були сказані по моїй передвиборчій програмі, та з тих позицій, яких вона заявила та відповідає дійсності.

Далі у відео, починаючи з 03.55:

Ми зв’язалися з Ларисою Іванівною і запитали чи задоволена вона відповіддю:

“Мене не цікавить особисте ставлення громадянина Кодоли до мене, це його труднощі, але, оскільки він на даний час міський голова, а я не тільки зареєстрована в даній громаді, а й сплачую податки в бюджет даної громади, з яких ми утримуємо і його, в тому числі, то він ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ надавати відповідь на кожне моє запитання і не тільки моє, а також, згідно чинного законодавства, звітувати перед ГРОМАДОЮ (а не своїми підлеглими) не рідше чим раз на рік. Нехай міський голова це запам’ятає! Це мій коментар на його закиди. Сподіваюся, що Кодолі буде чим підтвердити свої слова в суді, а я готую сюжет про ремонт в лікарні, повірте, там є що показати.

А це маленька ілюстрація до мого запитання стосовно лікарні, більше буде в сюжеті громадського каналу Вольнодумці.”

Після даного матеріалу у мене особисто з’явився осад, адже міський голова, за визначенням має бути налаштований з розумінням до всіх громадян і нормально сприймати критику та і не висувати оціночних суджень, як то “чорний рієлтор”. Адже, всі ми є платники податків і хочемо для Ніжина та ніжинців тільки добра.

Підготував Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Творчих Ніжинців запрошують прийняти участь у концерті
Ніжинські боксери СК “Легіонер” привезли перемоги
Де ніжинці зможуть скупатися на Водохреща

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *