• 21.01.2022 12:53

У двох Ніжинських освітніх закладах нові кадрові призначення

Сб, 18 Грудня в 1:28

15 грудня проведено конкурс на заміщення вакантних посад директорів ЗОШ №10 та НВК №16 “Престиж”. У результаті – конкурсна комісія визнала, що дві кандидатури на посаду закладів пройшли на відмінно. Після цього були подані документи на затвердження міському голові Олександру Кодолі. Також підписані накази про призначення по управлінню освіти й безпосередньо підписані контракти. Отже, НВК №16 “Престиж” очолила Солдатенко Тамара Іванівна, а директором ЗОШ №10 став Никонець Сергій Віталійович. До цього вони виконували обов’язки, тобто були в.о.

Сергій Віталійович був офіційно  в.о. – два роки й три місяці.  З 2 вересня 2019 року.

«Я не мав права взяти участь у конкурсах на заміщення цієї посади, тому що згідно з  законом України про Освіту, документи подають претенденти, які мають педагогічний  стаж не менше чим три роки. Три роки відбулося у вересні…Оголошено конкурс. Подав документи.  Переміг. Шлях до цього довгий, адже три роки тому прийшов до закладу в якому відбувались грандіозні речі – розпочато роботи по комплексній термомодернізації   згідно з проєктом  підготовленим компанією Ramboll, у рамках програми Енергоефективності НЕФКО. Втіленню проєкту  приділялася  велика увага  зі сторони корпорації НЕФКО,  влади міста, колективу школи та звісно батьківського активу. З ними разом пройшли випробування. І ось маємо результат, – коментує Сергій Никонець.

Тепер він – повноцінний господар закладу. Які ж плани?

“Нічого не змінилося – відповідає Сергій Віталійович, – Будемо з колективом  продовжувати злагоджено прямувати вперед, працювати на результат. А плани!?.. З вересня 2022 року наш заклад перепрофільовується у гімназію №10, і з початку 2023 переходимо на фінансову  автономію, яка має широкий спектр. Директор такого закладу –  це господар, який забезпечує  діяльність закладу, і спрямовує його як на поліпшення матеріальної технічних умов, так і поліпшення освітнього середовища. Ми будемо серед ніжинських освітніх закладів другі працювати у такому новому форматі (після гімназії №2). До речі,  вже поступово перепрофільовуємося – не маємо 10-х класів. У цьому році випускаємо останній одинадцятий.  Що далі…А далі роботи багато…”

Одними із перших хто привітав Сергія Никонця – це його колектив. Педагоги жартують – “Так, мабуть, довго  ніхто із керівників шкіл в. о не був. Ми задоволені рішенням комісії, адже Сергій Віталійович достойний очолити нашу десяту школу”.

Ось, що колектив написав на сторінці у фейсбук ЗОШ №10:

“Шановний Сергію Віталійовичу! Вітаємо Вас з призначенням на посаду директора Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. 10. Від щирого серця зичимо Вам успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай завжди супроводжує Вас удача, розуміння та підтримка колег, а підґрунтям професійних успіхів стане міцне здоров’я, гарний настрій, сповнене любові серце. Переконані, що Ваш професіоналізм, управлінський талант, організаторські здібності сприятимуть досягненню значних успіхів. Нехай непроста робота приносить задоволення, а людська шана буде подякою за плідну працю.

Щиро вдячні керівництву Управління освіти, міській владі, міському голові, всій команді за фундаментальну підтримку, віру та допомогу. З повагою колектив Ніжинської ЗОШ І-ІІІ  ст. 10″

Приєднуємося до вітань та бажаємо успіхів  директорам двох потужних закладів Ніжина у їх подальшій роботі!

Тетяна Марченко

mynizhyn.com

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Скоро в Ніжині. Дмитро Нечай: “Через музику я пізнаю світ”
Ніжинський поліцейський Валентин Бойко: «Мені важливо щодня бути корисним людям, адже вони мені довіряють»
Кардіологічне і дитяче відділення в Ніжині функціонують

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *