• 09.06.2026 10:51

У Ніжині вже працює Миколаївський ярмарок. Фото

Пн, 20 Грудня в 1:36

То дощ, то мокрий сніг, але святковий настрій ніхто не відміняв! У центрі міста вже панує атмосфера радості й передчуття новорічних сюрпризів!

Сьогодні, 19 грудня, у день Святого Миколая, на початку вулиці Гоголя до Новорічно-Різдвяних свят розгорнув торгівлю Миколаївський ярмарок. Це – вперше в Ніжині.

Інформує Нежатин.

Як раніше повідомляв міський голова Олександр Кодола, цей проєкт реалізовано за підтримки Програми «DOBRE».

Не дивлячись на не дуже привітну погоду, уже працюють торговельні ятки, де реалізують свою продукцію народні майстри та підприємці Ніжина.

Також і на центральній площі міста ніжинські умільці пропонують свої вироби.

Ятки Новорічно-Різдвяного ярмарку працюватимуть до кінця січня.

Фото Нежатин

Нежатин

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *