• 21.01.2022 13:46

Ніжинська міська влада – на боці людей: нагальне питання якісного постачання розглянули на засіданні виконкому

Пт, 24 Грудня в 1:22

23 грудня на черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто проект рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання по ТОВ «КРАТО-НТ».

Під час розгляду проекту були присутні мешканці будинків, яких обслуговує дана компанія. Ніжинці висловлювали незадоволення від отриманих послуг. А саме, мешканці говорили, що в їх квартирах недостатньо тепло та не має в місті регіонального представника від ТОВ «КРАТО-НТ», щоб оперативно розв’язувати питання.

Міський голова Олександр Кодола поставив вимогу до ТОВ «КРАТО-НТ». По-перше, забезпечити надання якісних послуг. По-друге, температурний режим в приміщеннях повинен відповідати затвердженим нормам та вимогам. По-третє, повинна бути комунікація з мешканцями, щоб оперативно розв’язувати нагальні питання. По-четверте, здійснити перерахунки за тепло, якщо послуги надавалися неякісні послуги. А також, негайно перевірити разом з мешканцями будинків, обстежити їх будинки та визначити, яка надходить температура до їх будинків, щоб в майбутньому не було ніяких проблем.

Олександр Михайлович підкреслив, що міська влада на боці громадян та всіляко буде їх підтримувати. Неприпустимо залишати людей без тепла в таку пору року.

nizhynrada.gov.ua

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Скоро в Ніжині. Дмитро Нечай: “Через музику я пізнаю світ”
Ніжинський поліцейський Валентин Бойко: «Мені важливо щодня бути корисним людям, адже вони мені довіряють»
Кардіологічне і дитяче відділення в Ніжині функціонують

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *