
Крім збирання коштів, теплих речей, продуктів харчування, відправлення листів з побажаннями і малюнків, учні шкіл виготовляють маскувальні сітки.
” Хтось новорічні свята зустріне з рідними і близькими біля ялинки, а хтось у цей час захищатиме територіальність України.Учні нашого закладу разом з учителем Рудиком В.І.сплели маскувальну сітку для бригад, які наразі перебувають в зоні ООС. Низькій уклін вам, наші захисники! Вітаємо з прийдешнім Новим роком, – повідомляється на сторінці у фейсбук Ніжинської ЗОШ №1


Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




