• 11.06.2026 18:21

Педагог із Ніжина перемогла у Всеукраїнському конкурсі

Пт, 24 Грудня в 1:44

17 грудня відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу для вчительської спільноти “Кращий гендерночутливий STEM-урок”! За результатами оцінок експертного журі лише 30 найкращих робіт від учасниць та учасників конкурсу пройшли у фінал! Фіналістки та фіналісти представляли свої роботи та змагались за перемогу в конкурсі! Нещодавно стали відомі імена п’ятірки переможців та переможниць Конкурсу “Кращий гендерночутливий STEM-урок” 2021! Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі Миколаєнко Вікторію Василівну, заступницю директора ННВК № 16 «Престиж» та учительку інформатики»!

Її урок: «Онлайн-сервіси для створення спільних документів. Колективна робота з документами в Інтернеті». Створення проєкту «Цікаві факти про папір» був визнаний одним із найкращих!

Управління освіти Ніжинської міської ради

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *