• 11.06.2026 19:34

У Києві не штрафуватимуть за проїзд без квитка: у чому причина

Пт, 24 Грудня в 12:40

У транспортному сервісі Києва стався збій. Поки контролери не будуть штрафувати за проїзд без білетів.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на сповіщення додатку “Київ Цифровий”.

Як повідомляється, зараз неможливо купити QR-квиток або поповнити транспортні карти у застосунку “Київ Цифровий”. Тому можна використати тільки білети, які купили раніше.

“Ми попередимо контролерів, аби вони не штрафували вас через прикрий збій”, – йдеться у повідомленні.

У Києві не штрафуватимуть за проїзд без квитка: у чому причина

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

«Наші посли залишаються в Києві»: у G7 відреагували на погрози Росії
Дарницька трагедія: діти, яких втратила Україна
Продавали ухилянтам “посвідчення” правоохоронців: у Києві СБУ затримала організатора “бізнесу”. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *