• 28.01.2022 14:36

Олександр Кодола: ” Так, я знімаю «відосики», і буду це робити”

Ср, 5 Січня в 23:19

Ніжинський міський голова Олександр Кодола дав інтерв’ю Наталії Сокол для сайту Уездних новин. Одне з питань, які задавали нашому меру було:

У соціальних мережах Вас часто критикують, що займаєтеся самопіаром. А що насправді, чому знімаєте «відосики»?

— Запрошую усіх так «піаритися»: змінюйте Ніжин, робіть реальні справи й знімайте «відосики», фотографуйте. Чим більше нас таких буде, тим швидше розвиватиметься наше місто, наша громада. Спільна справа, спільні результати захоплюють та агітують до участі краще за всякі слова. Я людина публічна, я міський голова і я не соромлюся своєї роботи: розказую, показую, фотографую. Громада повинні знати, що і як я роблю, чи виправдовую я її довіру.

Я людина дії й звик багато працювати. І цілком логічно, я отримую насолоду, коли є результат моєї роботи, результат роботи всієї нашої команди. Я отримую насолоду, коли спілкуюся з людьми. Хоча це не завжди легко. До прикладу — прийоми громадян. Сюди йдуть не з радощами, а з проблемами й болями, яким по кілька років, а то й десятки.

Я завжди відкритий для спілкування. Немає жодного дня, коли б люди не зустрічали мене вранці чи ввечері по дорозі на роботу чи додому, на площі, у вестибюлі міськради. Коли люди шукають допомоги міського голови, значить це вже «болить нестерпно», на жаль.

І так, я знімаю «відосики», і буду це робити, бо люди мають вірити, що проблеми можна розв’язати. Що Ніжин можна змінювати. І для цього не потрібні десятки років. Для цього потрібно чути людей і працювати для них.

Прочитати повністю матеріал можна, перейшовши за посиланням.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На щойно відремонтованій об’їзній Ніжина знову зрізали вісім новеньких знаків.ВІДЕО
З 28 січня ніжинські старшокласники навчаються вдома
Встановлено нову плату за харчування в дошкільних закладах Ніжина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *