• 25.06.2026 11:08

Корман: Чи зупинимося ми на закритті лише двох ніжинських шкіл? Чому немає програми закриття 6-7 шкіл?

Чт, 20 Січня в 3:11

18 січня в Ніжині відбулася депутатська комісія по законності. Були присутні: батьки учнів, вчителі тих шкіл, які збираються закривати та керівник Управління освіти В. Градобик. “Як пояснила керівниця освіти Валентина Градобик, у міста немає коштів на утримання шкіл. Свята простота. Оскільки школи ці є маленькими, з наповненістю класів меншою за 25 учнів, то на ці класи не виділяється державна субвенція. А свої гроші в наших дітей керівництво міста вкладати не хоче.”, – як пишуть Вольнодумці.

Заступник начальника КП “ВУКГ Владислав Корман задав слушні запитання:

“Необхідно додатково 85 млн грн на 2022 рік. Якщо дві школи закрити, то буде економія 4 млн. Питання: а де ми знайдемо, умовно кажучи, 80 млн на решту закладів? Чи зупинимось ми лише на цих двох школах? Чому немає комплексної програми по закриттю 6-7 шкіл?”

З шуму можна почути відповідь, що не зробимо ремонт дахів та ремонт інших приміщень…(див. відповідь нижче).

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Відео взяте з каналу Вольнодумці:

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *