• 14.06.2026 22:07

Ніжинського Бернеса обмалювали

Пт, 11 Лютого в 0:28

Ніжинського Бернеса то вкрадуть, то зламають…А нині ще й обмалювали. Хуліганські надписи червоним – на голові, коліні та лікті…

Нагадаємо пам’ятник Бернесу (паркова скульптура) був встановлений у Театральному сквері Ніжина в листопаді 2011 року в рамках святкування 100-річного ювілею від дня народження актора. Скульптура відтворювала кадр із фільму “Два бійці”, де актор сидить із гітарою в руках. 
У травні 2017 року Ніжином облетіла неприємна новина – пам’ятник Марку Бернесу з Театрального скверу викрали. Хто це зробив, і досі не відомо. Сам пам’ятник невдовзі знайшли в розтрощеному стані. Він довго зберігався на території комунального підприємства «ВУКГ» та чекав на своє відновлення. Згодом памятник реставрували та міцно закріпили.
У вересні 2020 року він знову постраждав, цього разу на гітарі видно “грали” та так, що відламали гриф. Гітаристи виявилися “свідомими” – детальку залишили на місці злочину! Згодом вона була відновлена.
А нині паркову скульптуру «Бернесу ще й «татуювали»…..

Повідомляє Mynizhyn.com

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *