• 23.05.2024 22:09

Хургаду заполонили туристи: на курорт прибула рекордна кількість рейсів

Чт, 28 Квітня в 8:59

Курорти аеропортів єгипетської провінції Червоне Море зафіксували черговий рекордний день. Минулими вихідними до Хургади щодня прибували десятки регулярних та чартерних рейсів з різних європейських аеропортів. На першому місці опинилися рейси з Німеччини. У міжнародному аеропорту Марса-Алам у неділю також зафіксовано зростання кількості регулярних та чартерних рейсів із різних європейських аеропортів, що відбулося вперше за довгий час.

Також, як фіксують єгипетські ЗМІ, до іноземного додається і внутрішній туризм – тисячі жителів Єгипту святкують Шам-ель-Нессім (державне свято весни) виїздом на курорти, а також в основному на пляжі Хургади – вперше за два роки після пандемії.

У результаті ажіотажний попит навіть призвело до того, що Морське рятувальне товариство посилило рятувальне патрулювання на всіх пляжах. Від товариства також чергують автівки швидкої допомоги на автомагістралях.

При цьому приріст місцевих туристів буде ще сильнішим, оскільки попереду ще одне велике свято. Ід-аль-Фітр (він же Ураза-Байрам) цього року співпадає з початком травневих свят. У результаті в готелях Єгипту очікують щонайменше 75% завантаження.

джерело

Схожі записи

Фермер перетворив собаку на «тигра», щоб відлякувати шкідників (ФОТО)
Слон прийшов у магазин, наївся продуктів і забрав із собою запаси (ФОТО)
Враження туристки від Відня. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *