• 23.05.2024 13:05

​​​​​​Чому вам потрібен інтернет-детокс?

Нд, 5 Червня в 15:23

Інтернет-детокс – це свідома, тимчасова, добровільна відмова від ґаджетів (телефонів, ноутбуків, комп’ютерів, планшетів, телевізорів).

Реальне життя дедалі більше перетворюється на режим онлайн. Ми все більше часу проводимо у віртуальному світі, який поглинає увагу, створює інформаційний шум та «неспокійний мозок», розвиває інформаційний стрес, формує ґаджетозалежність та синдром FOMO (страх пропустити щось цікаве), а також негативно впливає на самопочуття.

Щоб не стати в’язнем ґаджетів, занурюючись у віртуальний світ, і не втратити зв’язок з реальним світом, а найголовніше – із собою та своїм внутрішнім світом, важливо влаштовувати інтернет-детокс. 

Він потрібен для перезавантаження, переключення уваги, відпочинку від віртуального світу, занурення у реальний світ та життя в режимі офлайн, занурення у внутрішній світ та фокусування на собі, своїх справжніх потребах та бажаннях, зняття напруги та стресу та розслаблення «неспокійного мозку».

Чим займатися під час інтернет-детоксу? Медитація. Дихальні практики. Читання книг. Прогулянки на свіжому повітрі. Фізичне навантаження: біг, плавання, заняття у тренажерному залі. Активні ігри: баскетбол, футбол, волейбол, теніс. Розумові ігри. Хобі. Активне проведення часу: їзда на велосипеді, катання на роликах або ковзанах. Культурно-розважальний відпочинок: театр, спектакль, балет, опера, концерт.

Після декількох місяців регулярних інтернет-детоксів ви помітите позитивний ефект у вигляді покращення сну та здоров’я, розслабленого мозку та сфокусованості, усвідомлення своїх потреб, мрій, бажань, припливу енергії та сил, позитивних емоцій, особистого спілкування з рідними, друзями, колегами, життя в моменті.

саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *