
За минулий тиждень було задокументовано 14 фактів керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, з яких 1 водій вчинив дане порушення повторно протягом року.
Повідомляє uezd.com.ua.
12 осіб було виявлено за розпиттям алкоголю у громадських місцях та появою у громадських місцях у п’яному вигляді.
Протягом минулого тижня складено 3 адмінматеріали за ст. 176 КУпАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення) та 2 за ст. 177 КУпАП (придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення).
Знищено шляхом виливання у ґрунт близько 50 л таких напоїв.
За інформацією Ніжинського відділу поліці




