• 23.05.2024 12:24

Родом з Ніжина: Кремль залучив до «спецоперації» «героя-пенсіонера» відомого своєю жорстокістю

Ср, 29 Червня в 12:35

У Росії закінчуються кваліфіковані військовослужбовці, тож доводиться «розконсервувати» «героїв-пенсіонерів». Так, до «спецоперації» залучили генерал-майора Дмитра Клименка, який обіймає посаду начальника кафедри ракетних військ та артилерії у військовій академії генштабу РФ для управління артилерійськими ударами по Україні. Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк у Telegram.

Клименко відомий у РФ як «майстер артилерійської справи».

«Однак свій статус і звання «героя РФ» він отримав не через свого генія та стовідсоткових попадань у будь-які цілі, не через безліч виграних арт-дуелей, а через величезні людські жертви всюди, де він приклав свою руку». , – зазначив Цимбалюк.

За його даними, під час Другої Чеченської війни Клименко став «героєм» завдяки тому, що масово розстрілював із самохідних артилерійських установок людей, озброєних лише стрілецькою зброєю. Цю практику генерал надалі повторив у Сирії, де командував артилерією угруповання “Ефрат” РФ.

Цікаво, що Клименко – уродженець Ніжина (Чернігівська область) та випускник Одеського вищого артилерійського училища, проте йому не завадило у 2015 році стати одним із організаторів обстрілу мирних жителів Маріуполя, під час якого було вбито 31 людину та 117 поранено.

Клименко контролює дії російської артилерії на Донеччині.

Як повідомлялося, з початку червня вище військове командування Росії відсторонило кількох генералів від ключових оперативних посад у війні проти України.

Тим часом російські сили вичерпують найвищих військових лідерів і більше покладаються на відставних офіцерів і резерв, щоб замінити втрати офіцерів.

Схожі записи

На сесію Чернігівської міськради виносять питання ліквідації «Муніципальної варти»
В річці Остер найшли тіло 61-річної жінки
Спортсменка з Чернігівщини встановила національний рекорд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *