
30 червня завершився трьохденний традиційний патріотичний благодійний велопробіг , який був організований з метою збору коштів на придбання авто для ЗСУ.
https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnizhyntb%2Fvideos%2F740197450734264%2F&show_text=false&width=560&t=0
Відбувся офіційний підрахунок зібраних коштів. Усі разом ми змогли зібрати 55 тисяч 180 грн. Кожна гривня була важлива. Більшу частину коштів, а саме 40 тис грн ніжинці і гості міста вкинули у скриньку, а 15 тис. грн. надійшло на офіційний благодійний рахунок.

Ці кошти підуть на придбання ще одного автомобіля для ЗСУ.
Дякуємо всім ніжинцям за активність та підтримку, кожному хто відгукнувся і допомігі! Ми зробили дуже гарну справу разом! У єдності наша сила!
uezd.com.ua за матеріалами Ніжинська міська рада
Відео Nizhynrada media
Фото uezd.com.ua і Ніжинської міської ради
















