• 24.06.2026 14:34

Два працівники Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя стали «заслуженими»

Пт, 8 Липня в 22:41

7 липня на Вченій раді університету було вручено нагрудні знаки «Заслужений працівник Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» Гусейновій Ларисі Василівні, директору навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського та Колесник Валентині Миколаївні, методисту заочного відділу факультету іноземних мов, за вагомий внесок у розвиток університету і плідну багаторічну працю.

Колектив університету вітає нагороджених і бажає міцного здоров’я, плідної праці та Перемоги!!!

За інформацією Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *