• 13.06.2026 05:15

У Ніжинського будинку інтернату з’явився генератор

Чт, 1 Вересня в 18:41

Для безперебійної роботи Ніжинського дитячого будинку інтернату церква Адвентистів сьомого дня в особі сім’ї Кулакових придбала генератор потужністю 50 кВ. 

Наразі адміністрація закладу облаштовує приміщення для генератора.

З червня   міський голова Олександр Колола, заступник міського голови Ірина Грозенко, директор закладу Олена Гармаш працювали над питанням забезпечення резервним живленням закладу. Адже осінньо-зимовий період в умовах воєнного стану може бути складним.

Дякуємо родині Кулакових та Церкві адвентистів сьомого дня за турботу про наших дітей та за вкрай необхідне обладнання.

Щира вдячність всім, хто допомагає нашій громаді, від кожного мешканця міста.

Ніжин офіційно

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *