• 28.06.2026 11:06

Львівські патрульні знайшли та повернули гаманець власнику

Сб, 24 Вересня в 16:27

Львівські патрульні знайшли та повернули гаманець власнику

Учора, близько 16-ї години, львівські патрульні, проїжджаючи вулицею Володимира Винниченка, помітили біля сміттєвого баку річ, візуально схожу на гаманець.

Патрульні Олександр Ільницький та Святослав Богданець зупинились та вирішили перевірити знайдене. Поліцейські увімкнули нагрудні камери і оглянули вміст гаманця. Всередині були банківські картки та документи з даними власника.

Охоронці порядку встановили місце проживання чоловіка та вирушили туди. Стурбований власник гаманця розповів, що наймовірніше гаманець поцупили в громадському транспорті. 

Попри те, що гроші забрали крадії, чоловік був щасливий, що всі документи на місці і їх не потрібно відновлювати.

Невдовзі чоловік у соціальній мережі висловив подяку патрульним за допомогу.

Національна поліція України

Схожі записи

Запрацювала платформа “Додому” для українців за кордоном: що вона пропонує ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ
Україна отримає понад €1 мільйон на захист культурної спадщини та відновлення
“Немає іншого вибору”: жителів Польщі закликають готуватися до війни з Україною, а не Росією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *