• 21.04.2024 21:20

Допомога безпритульним тваринам Ніжина – як стиль життя і поклик серця. Фото

Ср, 26 Жовтня в 8:49

Велика кількість безпритульних тварин – одна з проблем нашого міста. Сотні собак і котів кожного року «добрі люди» викидають зі своїх домівок.

«Кошенята і цуценята шукають новий дім», – такі дописи майже щодня з’являються у групі Допомога тваринам міста Ніжина.

Тож сьогодні хочемо розповісти про ніжинських волонтерів, які працюють 24/7 на безоплатній основі.

Пані Ольга і Ксенія та пан Микола разом з уже відомою на всю Україну Діаною Насібовою стоять біля базару та прилаштовують безпритульних котів і песиків.

Ольга, Микола і Ксенія

“Я не вважаю себе волонтером, просто люблю тварин і допомагаю чим можу, – розповідає пані Ольга. – Займаюся цією справою понад 10 років. Приносять нам тварин в тому числі й з сіл. Людям шкода викидати, тому вони просять допомогти прилаштувати.

Люди часто запитують: «Вам нічим зайнятись?» Відповідаю: «Уявіть собі, є: у мене двоє дітей, двоє онуків, яких потрібно водити на гімнастику, танці, у школу».

Пані Ольга також розповіла історію, як п’ять разів їздила в одне з сіл Ніжинського району і шукала кошеня, яке люди взяли, але не змогли прогодувати. Рижка знайшлась через декілька тижнів, худа і виснажена. Пані Ольга залишила кішку в себе.

Домашніх тварин у пані Ольги вдома багато, бо всіх шкода.

На базарі гамірно. Люди проходять повз. Хтось зупиняється подивитися. Особливо обсідають клітки діти і роздивляються: «Аби ж мама дозволила взяти хоч одного…».

Під час нашого спілкування зупиняється пара – чоловік і жінка, хочуть взяти цуценя. Обирають кудлату дівчинку. Ще кілька хвилин тому тваринка була бездомною і ось вже знайшла сім’ю — завдяки безкорисливим і добрим людям, які не шкодують на добру справу свого часу.

У всіх трьох волонтерів посмішки на обличчях: ще одне маля знайшло дім, і це щира радість. На рахунку ніжинських волонтерів, напевно, вже більше тисячі прилаштованих тваринок. Рахунок ніхто не веде, але, зважаючи на їхню щоденну працю, реальна цифра може бути й набагато більшою.

Ставлення до тварин показує справжнє обличчя людини, її здатність до любові.

Тож, якщо шукаєте собі вірного друга, не проходьте повз милих оченят, які з надією дивляться на вас. Не будьте байдужими і допомагайте тваринам!

uezd.com.ua 

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
Боронив місто, а потім долучився до ЗСУ: в Ніжині поховали бійця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *