• 28.06.2026 09:44

Юні ніжинські боксери гідно виступили на обласному чемпіонаті

Сб, 5 Листопада в 10:40

Команда боксерів Ніжинської КДЮСШ разом з тренерами Євгеном Саєнко та Сергієм Паньком взяли участь в обласних змаганнях ФСТ «Колос» — «Хто ти, майбутній олімпієць?», що відбулись в м.Чернігів 3-4 листопада 2022 року. Одночасно проводився чемпіонат Чернігова серед молоді.

Команда КДЮСШ посіла ПЕРШЕ загальнокомандне місце. А вихованці показали чудовий загальний результат — 7 перших, 6 других та 2 третіх місця.

Перше місце посіли: Шевченко Іван, Шакитко Богдан, Симоненко Єгор, Андрійченко Артем, Вигулярний Кирило, Кривоберець Богдан і Шамро Євген.

Друге вибороли: Цюрток Ярослав, Олефіренко Максим, Лопата Олексій, Немченко Максим, Черпак Денис та Ісаєнко Антоній.

Третє місце посіли: Ярина Максим та Соломаха Денис.

Андрійченко Артем був нагороджений Кубком як кращий боксер 2009—2010 року народження.

Андрійченко Артем був нагороджений Кубком як кращий боксер 2009—2010 року народження.

Переможці в складі збірної області поїдуть на Чемпіонат України.

За інформацією Ніжинської КДЮСШ

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *