• 25.04.2024 07:30

​​​​Як бути бадьорим на роботі без кави: ефективні поради

Ср, 16 Листопада в 20:39

​​​​Як бути бадьорим на роботі без кави: ефективні поради

Мало хто не використовує каву, щоб швидко прийти до тями та сяяти продуктивністю. Особливо восени. Але з часом і цей варіант втрачає ефективність, тому пропонуємо альтернативні способи не задрімати прямісінько на робочому місці.

Рухайтесь. Підіймайтесь зі стільця та ходіть, влаштуйте невелику прогулянку офісом або навіть подихайте свіжим повітрям на вулиці, якщо це можливо. І не варто себе за це картати, адже ви будете значно продуктивнішими після невеличкої перерви.

Короткі балачки. Ми соціальні істоти та отримуємо енергію один від одного. Навіть в інтровертів покращується настрій від соціальних контактів, хоча вони й не прагнуть цього. Тому перекинутися парою фраз з колегами не зайве.

Перекусіть. Обирайте продукти, які дозволяють додати енергії, наприклад яйця, авокадо, горіхи чи цільнозернові смаколики. Завжди тримайте у шухляді свого столу корисні закуски. 

Випийте води. Можливо, ви не голодні, а зневоднені. Тому завжди поряд тримайте склянку чи пляшку з водою. Це справді допомагає покращити самопочуття.

Сидіть правильно. Саме час згадати про правильну поставу та зайняти не таке зручне положення. Ті, хто сидять прямо, почуваються значно бадьорішими та енергійнішими, аніж ті, хто звик вмоститись за столом абияк.

Візьміть жувальну гумку. Британські психологи довели, що ті, хто жував гумку упродовж 30-хвилинного завдання, швидше приймали рішення та точніше давали відповіді. Тож і її не зайве тримати десь у шухляді.

Зосередьтесь на чомусь приємному. Якщо у рутинних завданнях знаходити щось справді цікаве, то можна позбутись відчуття, що ви ось-ось задрімаєте. Це дозволить увімкнути режим зосередження.

Саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *