• 25.04.2024 16:25

​​​​4 альтернативи фразі «не переживай»

Ср, 30 Листопада в 17:09

Часто, коли близькі тобі люди потребують підтримки, на язику крутиться тільки банальне «не переживай, все буде нормально». Які ще фрази можуть стати у нагоді в такий момент? 

 «Я завжди можу вислухати тебе»

В першу чергу люди хочуть просто висловити те, що їх турбує, а не знайти розв’язання проблеми. До того ж іноді його просто немає. Тому для початку варто дати зрозуміти, що ви готові слухати.

«Твої почуття — це нормально»

Якщо ви бачите, що ваша близька людина чимось засмучена, але намагається приховати це, спробуйте пояснити, що її емоції — це нормально. Ви не будете соромити або висміювати її. Можливо, ці слова підтримки допоможуть цій людині розкритися перед вами та полегшити свої переживання.

«Мені знайоме таке почуття»

З такими фразами потрібно бути дуже обережними. Навіть якщо ви вважаєте, що пережили схожий досвід, він не буде таким же, як і у людини, яка шукає вашої підтримки. Але ви можете поділитися своєю історією, якщо відчуваєте, що це доречно.

«Що я можу для тебе зробити?»

Коли ви відчуваєте, що у вас є сили і бажання допомогти людині, а не тільки вислухати, запитайте, що ви можете для неї зробити.

саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *