• 26.01.2025 18:19

На Ніжинщині прощалася з 25-річним Героєм, що загинув на Донеччині

Чт, 15 Грудня в 12:15

14 грудня на Ніжинщині в останню путь провели воїна, який загинув у бою за свободу та Незалежність Батьківщини!

Солдат Литвин Дмитро Валентинович народився 11 листопада 1997 року в селі Рожівка, що на Київщині. В дитинстві з родиною переїхав на Чернігівщину, де у 2016-му році закінчив Бобровицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, а у в 2017-му — Ніжинський професійний ліцей побуту та сервісу.

Протягом 2017—2018 років Дмитро проходив військову службу в одному з підрозділів Національної гвардії України, але з початком повномасштабної війни не зміг лишитися осторонь, тож у перший же день долучився до лав Захисників України. Так він потрапив на службу до військової частини А4569 на посаду старшого стрільця та разом з побратимами мужньо захищав Батьківщину від загарбників, даючи гідну відсіч ворожим окупаційним військам.

На жаль, 11 грудня 2022 року під час боїв поблизу населеного пункту Опитне на Донеччині Литвин Дмитро загинув… Рідні та побратими провели його в останню путь, вшанувавши світлу пам’ять полеглого воїна та поховавши його на кладовищі Бобровиці.

Царство Небесне і Вічна пам’ять Герою! Співчуття рідним і близьким.

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині під колесами потяга загинув чоловік
На Чернігівщині чоловік вбив через ревнощі товариша та втік до столиці
У Ніжині нетвереза водійка намагалася відкупитися від патрульних: пропонувала 10 тисяч гривень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *