• 27.02.2024 01:48

Росія готується мобілізувати ще пів мільйона призовників, – ГУР

Сб, 7 Січня в 1:01

У країни-агресорки швидко закінчується “гарматне м’ясо”, тож Росія готується мобілізувати ще до 500 тисяч військовозобов’язаних у січні. Це на додаток до 300 тисяч, які були призваних у жовтні.

Джерело: The Guardian

Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

За його словами, Росії знадобиться приблизно 2 місяці, щоб сформувати військові формування, і будь-який успіх агресора на полі бою залежатиме від того, наскільки добре оснащеними та навченими будуть військові.

Він додав, що багато чого також залежатиме від продовження поставок в Україну західних боєприпасів і зброї для оснащення нових резервних підрозділів, які готує Україна.

Якщо Росія цього разу програє, тоді Путін зазнає краху. Вони роблять наголос на кількості людей і техніки і сподіваються перемогти нашу сторону,
– сказав Скібіцький.

Коли чекати на нову хвилю мобілізації у Росії

Україна очікує, що остання хвиля мобілізації в Росії буде оголошена 15 січня, після зимових свят. Раніше розвідка Естонії переконана, що після Різдва Росія почне другу хвилю мобілізації. Однак перша хвиля мобілізації не була завершена, а тільки призупинена в певних регіонах. Відповідну заяву зробив керівник центру розвідки Збройних сил Естонії Марго Гросберг.

До нашої перемоги залишилось зовсім небагато!

Гросберг каже, що досвід минулої мобілізації в Росії свідчить про те, що на підготовку окупантів Росія витрачає від 2 до 3 місяців. Тобто Якщо після Різдва країна-агресорка почне нову хвилю мобілізації, то вже наприкінці березня або на початку квітня нових мобілізованих можуть відправити на фронт.
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На кордоні з Білоруссю фіксують переміщення ракетних комплексів
Міносвіти рекомендує 22-24 лютого вчитися в дистанційному режимі
Уперше в історії: онучка президента США вийшла заміж у Білому домі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *