• 09.06.2026 11:57

У Києві з 13 січня на двох маршрутах знову ходитимуть трамваї

Пт, 13 Січня в 0:18

У Києві з 13 січня знову запрацюють трамвайні маршрути Борщагівської лінії швидкісного трамвая № 1 і № 3. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко у Telegram.

«Це стало можливим завдяки спільній роботі енергетиків і транспортників столиці», — написав Кличко.

Маршрутом № 1 (вулиця Старовокзальна — Михайлівська Борщагівка) ходитиме десять трамваїв, № 3 (вулиця Старовокзальна — вулиця Сім’ї Сосніних) — чотири трамваї. За словами Кличка, інтервал руху буде 8 і 15 хвилин відповідно.

Автобусні маршрути № 1 та № 3, які до цього працювали замість трамваїв, припинять рух.

Наприкінці грудня Кличко казав, що влада столиці вирішила зупинити роботу наземного електротранспорту — трамваїв і тролейбусів — через дефіцит електроенергії після російських ударів. Усіми маршрутами наземного електротранспорту ходили автобуси.

Ніна Григорська, Ню Войс

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

«Наші посли залишаються в Києві»: у G7 відреагували на погрози Росії
Дарницька трагедія: діти, яких втратила Україна
Продавали ухилянтам “посвідчення” правоохоронців: у Києві СБУ затримала організатора “бізнесу”. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *