• 14.06.2026 22:04

Ольга Герасим’юк побувала у Чернігові: яка ціль візиту? (Відео)

Вт, 31 Січня в 2:15

26 січня голова Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк приїздила до Чернігова з робочим візитом. Основна мета відвідин – аналіз роботи мовників Чернігівщини за 2022 рік.

Говорили про новий Закон “Про медіа”, навколо якого багато чуток та хибних трактувань. 

Мова йшла про те, що цей закон – кардинальна реформа, яку очікувало все суспільство і це одне з наших зобов’язань до кандитатства в Євросоюз.

Більше у сюжеті ТК “ТіМ”:

Май Ніжин

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці
«Там були певні недоліки»: помічник начальника Чернігівського ТЦК купив JEEP у 8 разів дешевше ринкової вартості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *