• 24.04.2024 19:31

Туреччина зближає коханих людей

Нд, 5 Лютого в 3:44

Поки за кордон для більшості українців закритий, ми будемо писати враження туристів від відпочинку. Впевнені, що Перемога вже скоро та не за горами розвиток туризму в Україні. Сьогодні з нами поділиться спогадами Олена Блінова:

Кемер. Середземне море.

“Туреччина назавжди зайняла місце в моєму серці, завдяки тим емоціям, які я зазнала у першій такій тривалій подорожі з коханим. Адже як то кажуть, якщо хочеш дізнатися про людину, вирушай з нею подорожувати.

Насамперед нас вразив готель, зараз він називається Rixos Sungate 5*. Реально казковий у всіх відносинах, у ньому було все для чудового відпочинку. Наскільки я знаю, зараз у цьому плані нічого не змінилося)
Скажу відразу море не вразило, хоча я від нього нічого не очікувала))) Я не сильна була любителька морського відпочинку на той момент.
А ось поїздити екскурсіями – це я завжди за. Туреччина – не виняток) але, на мій погляд, більшість із них, саме тут, задумані для того, щоб турист щось купив) але це як то кажуть, кому, що подобається)
А ось дві найяскравіші екскурсії, які, я вважаю, мають поповнити скарбничку всіх, хто вибрав відпочинок у цій країні.
Перша – це Памуккале, а саме Травертини – тераси з білого вапняку та Ієраполіс – руїни стародавнього міста. Дуже чарівно. А ось басейн Клеопатри – назва романтична, а насправді дуже багато людей хочуть там омолодитися, через це втрачається весь шарм))).

Друга – це морська прогулянка, здавалося б нічого надприродного, але гарні краєвиди не можуть залишити мене байдужою. А от якщо ви вирішите скупатися у відкритому морі, будьте обережні, особливо ті, хто добре плаває. Не відпливайте далеко від корабля, пам’ятайте про течію. У нас був такий досвід. Добре, що все добре)

Так от, за цей час нам вдалося дізнатися одне одного краще і нас це не злякало, а тільки зблизило))) Думаю, багато в чому цьому сприяла атмосфера, яка панувала навколо, повна чарівності та таємничості. Такий ось південь Туреччини.

А які у вас враження від Туреччини, коли бували?”

Хочете поділитись своєю історією відпочинку – пишіть нам на телеграм.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Фермер перетворив собаку на «тигра», щоб відлякувати шкідників (ФОТО)
Слон прийшов у магазин, наївся продуктів і забрав із собою запаси (ФОТО)
Враження туристки від Відня. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *