• 10.06.2026 08:45

23-24 лютого ніжинські заклади освіти проведуть заняття у дистанційній формі

Вт, 21 Лютого в 10:30

Провести навчання в онлайн-форматі для ніжинських закладів освіти 23-24 лютого запропонував міський голова Олександр Кодола.

Повідомляє “Нежатин

За його словами, через загрозу масових ракетних обстрілів необхідно подбати про безпеку дітей.

Начальник управління освіти Валентина Градобик запевнила, що управління дослухається до пропозиції очільника міста та змінить запланований графік. Зокрема, запровадить дистанційне навчання.

Фото з мережі

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *