• 15.06.2026 04:12

У Ніжині з 1 березня почнуть відновлювати вуличне освітлення

Ср, 1 Березня в 1:20

Вчора ввечері стало відомо, що Рада оборони області зняла заборону на використання вуличного освітлення та обмеження електротранспорту.

Відтак, від сьогодні, за умови достатніх лімітів електропостачання, електротранспорт та ліхтарі будуть працювати з урахуванням комендантської години (23:00 — 4:00) та згідно рішення органів місцевого самоврядування.

Сьогодні міський голова Олександр Кодола повідомив, що в Ніжині вуличне освітлення почнуть відновлювати з 1 березня. Освітлення буде працювати в темну пору доби і буде відключатися в комендантську годину.

Як заначив міський голова, відновлення вуличного освітлення на території всього міста триватиме декілька днів.

Nizhyn Post 

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *