• 26.06.2026 20:17

Законотворці пропонують забирати автомобілі у нетверезих водіїв, та передавати їх ЗСУ

Вт, 7 Березня в 9:03

Законотворці пропонують забирати автомобілі водіїв, які керують у нетверезому стані, та передавати їх ЗСУ. 

Законопроект №9076 передбачає підвищення штрафу до 51 тисячі гривень, позбавлення прав на 5 років та конфіскацію автомобіля. 

Мета законопроекту – зниження кількості ДТП та забезпечення ЗСУ автомобілями.

А як ви ставитеся до такої ініціативи?

Київ Автомобільний

Схожі записи

“Немає іншого вибору”: жителів Польщі закликають готуватися до війни з Україною, а не Росією
У центрі Варшави підпалили ресторан українських власників
Австрія закликала обмежити автоматичний захист для українських чоловіків призовного віку в ЄС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *