
Законотворці пропонують забирати автомобілі водіїв, які керують у нетверезому стані, та передавати їх ЗСУ.
Законопроект №9076 передбачає підвищення штрафу до 51 тисячі гривень, позбавлення прав на 5 років та конфіскацію автомобіля.
Мета законопроекту – зниження кількості ДТП та забезпечення ЗСУ автомобілями.
А як ви ставитеся до такої ініціативи?




