• 26.05.2024 09:12

Галицькі школярі – переможці Всеукраїнського конкурсу “Жовто-блакитне серце”

Сб, 22 Квітня в 1:08

Одним із пріоритетних напрямків роботи Галицького закладу загальної середньої освіти є патріотичне виховання. Адже в умовах сьогодення патріотична пісня звучить в душі кожного українця. Як заклик до боротьби  та віру в щасливе майбутнє.

Нещодавно у Києві відбувся Всеукраїнський конкурс мистецтв «Жовто-блакитне серце». Мета його – підтримка миру та територіальної цілісності України, популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності.

До цієї мистецької події був долучений і вокальний ансамбль Галицької школи, який виконав пісню “Вставай, Україно, на бій” (музика Лесі Горової, текст Олени Полянської). І зробив це так майстерно, так вдало, що став переможцем цього конкурсу, отримавши Диплом І Премії.

Учасниками ансамблю були Таня Ярмоленко, Богдана Дємьохіна, Альона Тимко, Даша Сидорець, Катя Петрик, Володя Грищенко, Максим Базалюк. Успіх школярів Ніжинщини став можливий завдяки талановитому організатору та фахівцю – учителю музики Євгенії Галеті.

Галицький ЗЗСО

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *