• 30.05.2024 02:44

Офіцер Чернігівського військкомату отримав термін за хабарництво

Нд, 23 Квітня в 10:02

У Чернігові старший офіцер мобілізаційного відділення одного з центрів комплектування та соціальної підтримки Олександр Комар був засуджений ч. 1 ст. 368 КК.(хабарництво). Про це стало відомо з вироку Новозаводського райсуду.

Капітан Комар, проходячи військову службу на посаді старшого офіцера мобілізаційного відділення, відповідає за постійну готовність бази мобілізаційного розгортання. У середині січня цього року до нього звернувся представник ПП «Діалог Плюс» з проханням про необхідність зняття з військового обліку їх транспорт.

Офіцер військкомату висловив прохання надати йому паливні картки на 900 л (бензину та дизель) за видачу документів про зняття автівок з військового обліку. Згодом капітану передали карти вартістю майже 45 тис. гривень.

У суді посадовець територіального центру комплектування визнав провину та уклад з прокурором угоду. Його засудили до штрафу у 40,8 тис. гривень. Також Комара позбавили на два роки право обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах військового управління та державної влади.

Челайн

Схожі записи

Загинули за Україну: на Чернігівщині попрощалися з двома Захисниками
Працівників Чернігівського драмтеатру викликали до ТЦК та СП: деякі вже на військових навчаннях
На Чернігівщині чоловік під час сварки поранив жінку з рушниці, – поліція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *