• 20.05.2024 17:40

У Підвербної, найстаршої матері України, вилучили дитину

Ср, 26 Квітня в 0:12

Сьогодні під час моніторингу соцмереж ювенальні поліцейські виявили допис 12-річної мешканки Чернігова, яка скаржиться на знущання 78-річної матері. Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.

Поліція негайно відреагувала на побачене та прибула на місце події разом із відповідними службами. Нині дівчинку вилучили та помістили до лікарні. Співробітники ювенальної превенції спільно з працівниками служби у справах дітей, лікарем-педіатром, співробітниками Чернігівського міського центру соціальних служб та представниками мобільної бригади соціально-психологічної допомоги в ході перевірки встановили, що дитина проживає в неналежних санітарно-гігієнічних умовах і зазнає домашнього насильства.

Стосовно цієї ж матері в листопаді 2022 року поліція вже складала адмінматеріали за частиною 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (скоєння домашнього насильства) та частиною 1 статті 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Згодом судом вищевказані протоколи були закриті.

Сьогодні поліція спільно з відповідними службами знову виявили факт неналежного виконання батьківських обов’язків, а також відсутність належного піклування про здоров’я дитини та її розвиток.

За неналежне виконання батьківських обов’язків на матір дівчинки склали адміністративні протоколи за частиною 1 статті 184 КУпАП та за частиною 1 статті 173-2 КУпАП. За згодою малолітньої дитини, її вилучили з родини та помістили до лікарні для подальшого обстеження.

Челайн

Схожі записи

В річці Остер найшли тіло 61-річної жінки
Спортсменка з Чернігівщини встановила національний рекорд
У Чернігові затримали блогера, який вчив, як відбиватися від ТЦК молотком і арматурою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *