• 30.05.2024 03:46

Ніжинська лікарня продовжує отримувати допомогу від благодійних фондів

Чт, 27 Квітня в 17:33

🔹Ніжинська лікарня продовжує отримувати допомогу від благодійних фондів

☑️Нещодавно БФ «UA Brokers Without Borders», за підтримки міжнародної організації з міграції, було придбано 51 металопластикове вінко для ніжинської міської лікарні. 🤝Така співпраця Ніжинської міської ради та енергоменеджменту лікарні з благодійним фондом, стала можливою завдяки Проєкту «Заміна вікон у лікарнях України». Цим Проєктом керують українці, що живуть за кордоном, але несуть любов до України у своїх серцях.

💬«Від себе особисто і від імені міського голови Олександра Кодоли висловлюю щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій лікарні. Така допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, благодійні фонди дарують не просто матеріальні цінності, а дають надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди», – висловила слова вдячності за підтримку лікарні заступник міського голови Ірина Грозенко.

☑️Вікна будуть встановлені в триповерховому приміщенні травматоголічного відділення. Наразі вже ведуться роботи із демонтування старих дерев’яних та монтування нових металопластикових вікон. Всі роботи виконуються коштом благодійний фонд «UA Brokers Without Borders».

💬«Я пишаюся тим, що заявка саме нашої громади була відібрана фондом. І ми вже маємо результат – це 51 енергозберігаюче вікно. Хотілося б побажати колегам медзакладів міста сміливо подавати заявки в такі благодійні фонди та працювати на зміцнення матеріально-технічної бази наших медичних закладів. Разом до Перемоги!», – наголосив експерт з енергозбереження та енергоефективності Ніжинської ЦМЛ Олександр Мойсеєнко.

Ніжинська міська рада

Схожі записи

На сцені було гаряче: у Ніжині відбувся благодійний концерт
На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *