• 24.04.2024 19:07

​​​​6 способів розвиватися, коли часу обмаль

Вт, 9 Травня в 15:15

Що можна зробити для саморозвитку, якщо у вас є всього 15 хвилин? Тримайте декілька перевірених способів.

Переглядайте навчальні відео. В інтернеті, зокрема на Youtube, ви можете знайти все: від уроків англійської до мануалів по створенню власного сайту. Чверть години цілком достатньо, щоб проглянути коротке відео.

Слухайте подкасти. Подкасти можуть бути на різну тематику: бізнес, медитація, здорове харчування, спорт, організація часу, вивчення іноземної мови. Ви можете слухати їх, наприклад, коли вигулюєте собаку, їдете в транспорті або навіть під час обідньої перерви.

Слідкуйте за новинами у вашій сфері діяльності. Незалежно від того, хто ви за фахом і де працюєте, важливо бути в курсі останніх подій у своїй галузі. Підпишіться на теми, що вас цікавлять і виділяйте 15 хвилин на день на читання.

Знайдіть онлайнкурс і щодня проходьте одне заняття. В інтернеті є цілий ряд безкоштовних курсів з різних тем. Ви можете дізнатися про підприємництво, іноземні мови, управління фінансами, маркетинг або IT. Навіть якщо чверть години недостатньо для всього уроку, можна його розділити або виконати вправи, що додаються до курсу.

Вдосконалюйте навички, які потрібні для вашого саморозвитку. Розвиток — це не тільки навчання новому, а й поліпшення того, що ви вже знаєте і вмієте. За 15 хвилин ви можете, наприклад, зробити фізичні вправи, попрактикуватися в написанні листів, поговорити з кимось іноземною мовою тощо. У кожного є багато навичок, які варто поліпшити.

Думайте про майбутнє. Важко розвиватися, якщо ви не знаєте, в якому напрямку це робити. Тому планування майбутнього є дуже важливим. Якщо у вас є 15 хвилин, візьміть аркуш паперу і напишіть п’ять цілей на наступний місяць, рік, 5 років. Просто подумайте про те, що ви хотіли б зробити, досягти і опишіть те, що наблизить вас до мети.

Саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *