• 24.04.2024 17:44

​​​​7 порад, які допоможуть швидше заговорити англійською

Пт, 12 Травня в 14:37

Регулярно відвідуєте курси, робите вправи з граматики, але вільно заговорити англійською не вдається? Ці поради для вас.

Ціль — наше все. Як і в будь-якій іншій справі, без мети прогресу не буде. Людина повинна чітко знати для чого їй потрібна англійська.

Ні дня без іноземної. Для отримання результату потрібно займатися щодня. Мінімум — 40 хвилин, а краще 2-3 години. Наша пам’ять має таку особливість: те, що людина вивчила у вівторок, вона часто до четверга вже забуває. Щоденне практичне використання мови дає найкращий результат.

Вчити фрази, а не слова. Річ у тому, що в англійській мові одне слово може мати багато значень і залежати від контексту. Вчити окремі слова не дуже ефективно, краще — фрази.

Практичні знання. Теми для вивчення повинні бути цікаві й практичні в конкретних ситуаціях: про те, як познайомитися в ресторані, як купити щось у магазині, як поводитися в аеропорту тощо.

Головне — розмовна практика, а не граматика. Якщо ви не плануєте здавати міжнародні тести чи писати дисертації англійською, достатньо володіти базою, необхідною саме для спілкування, та знати найчастіше вживані часи. Теорія без практики не має жодної сили. 

Знайти носія мови. Є багато сайтів, на яких можна познайомитися з іноземцями не для стосунків, а для спілкування: ви їм допомагаєте вивчати українську чи російську, а вони вам — покращити англійську.

Більше музики та фільмів. Слухати пісні англійською і приємно, і корисно майже всім, навіть початківцям. Фільми та серіали — це вже складніший рівень. До перегляду потрібно підготуватися. Цей метод вивчення англійської є теж одним із найбільш ефективних.

Саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *