• 25.04.2024 16:23

ТЕХНОЛОГ НІЖИНСЬКОГО КОНСЕРВНОГО ЗАВОДУ ІРИНА ЮЩИК: “РОБОТА РЯТУЄ МЕНЕ ВІД ПЕРЕЖИВАНЬ І ТЯЖКИХ РОЗДУМІВ”

Ср, 7 Червня в 16:24

На будь-якому підприємстві обов’язково використовують певні технології. А це означає, що без технолога йому не обійтися…
Є така посада і на Ніжинському консервному заводі. Обіймає її Ірина Василівна Ющик.

Наше видання часто розповідає про комунальників, працівників культури, медзакладів. Чим вони займаються, відомо кожному. А от що входить в функціональні обов’язки технолога?
Журналіст Nizhyn Post побувала на підприємстві і розпитала про це саму Ірину Василівну.

Пані Ірина працює на Ніжинському консервному заводі вже 21 рік.

Уродженка Ніжина. Закінчила Борзнянський сільськогосподарський технікум, згодом – Уманський державний аграрний університет. Отримала диплом за спеціальністю “Технологія зберігання, консервування та переробки плодів та овочів”.

Молодого фахівця залюбки прийняли на Ніжинському консервному заводі.

Спочатку Ірина Василівна була розпорядником робіт. Керівництво оцінило старанність молодого фахівця. Згодом її перевели на посаду майстра консервного цеху, а потім
призначили заступником начальника даного цеху.

В 2007 році І. Ющик запропонували посаду технолога. На той час вона вже придбала чималий досвід роботи на підприємстві, була знайома з усіма технологічними процесами.

Отже, чим займається технолог Ніжинського консервного заводу? Контролює всі технологічні процеси. Бере участь у розробці нових видів продукції. Перевіряє та затверджує етикетки. Займається нормативно-технологічною документацією.

“Якщо раніше я не звертала увагу на маркування, то тепер обов’язково дивлюся на склад продукції, термін придатності, умови зберігання і таке інше. В роботі подобається те, що ми створюємо нові продукти види консервів, де поєднуємо різні смаки. А ще – спілкуємося між собою у колективі і навчаємо молодих працівників. Кожний день на роботі приносить щось цікаве”, – зазначає Ірина Василівна.

Технолог І. Ющик пишається тим, що є частинкою великого механізму під назвою “Ніжинський консервний завод”, продукцію якого – ТМ “Ніжин” – завдяки роботі колективу та смачному різноманітному асортименту, знають у всьому світі.
Зі слів технолога І. Ющик, продукцію заводу залюбки споживає її родина. Тому що вона смачна і виготовлена з української сировини без додавання барвників та консервантів.

Рідні Ірини Василівни полюбляють капусту квашену та мариновану ТМ «Грінвіль», з консервів «Ніжин» – ікру з кабачків, “Мексиканську фіесту”, “Рататуй”.

Технолог радить тим, хто ще не куштував продукцію Ніжинського консервного заводу, не гаяти часу. Адже ця смакота задовольнить найприскіпливішого гурмана.
Чи любить Ірина Василівна свою роботу? Відповідь очевидна. Вона нею “горить”.

Наразі – під час повномасштабної війни – робота рятує жінку від переживань і тяжких роздумів. Справа у тому, що відразу двоє представників родини боронять рідну землю від російських загарбників. Чоловік Сергій вже кілька місяців перебуває на передовій. Син Максим теж приєднався до лав ЗСУ.

“Тільки віра в нашу Перемогу додає сил і натхнення. Віримо в наших чоловіків, братів і синів. Вони – найкращі. Наймужніші. Найстійкіші. Все буде Україна!” – наголошує пані Ірина.
Ми всі в це свято віримо!

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Вероніка Грицова
Фото автора

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *